Contact

Samantha Damen
AGB nummer: 07999302
Eigenaar, Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut en SI therapeut.

Contactgegevens
info@motoriekinbeweging.nl

Anouschka van Remmerden
AGB nummer: 07999457
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut

Contactgegevens
anouschka@motoriekinbeweging.nl

Laura Pijl
AGB nummer: 07189225

Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
laura@motoriekinbeweging.nl

Terri van der Wal
AGB nummer: 07999810
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut en SI therapeut

Contactgegevens
terri@motoriekinbeweging.nl

Charlotte Donga
AGB nummer: 07188978
Medewerker Oefentherapeut Mensendieck & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
charlotte@motoriekinbeweging.nl

Leonie Essens
AGB nummer: 07999633

Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut

Contactgegevens
leonie@motoriekinbeweging.nl

Marieke Hakkert
AGB nummer: 07999938
Medewerker Oefentherapie Cesar & Kinderoefentherapeut en SI therapeut

Contactgegevens
marieke@motoriekinbeweging.nl

Danielle Nijmijer
AGB nummer: 07189144
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
danielle@motoriekinbeweging.nl

Sanne Massar
AGB nummer: 07189197
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
sanne@motoriekinbeweging.nl

Afspraak maken

Ik ga ermee akkoord dat praktijk voor Kinderoefentherapie telefonisch of via email contact met mij mag opnemen voor het maken van een afspraak.