Contact

Samantha Damen
Eigenaar, Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut en SI therapeut.

Contactgegevens
T: 0488-482732 / 06-16168989
info@motoriekinbeweging.nl

Charlotte Donga
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
charlotte@motoriekinbeweging.nl

Terri van der Wal
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut en SI therapeut

Contactgegevens
terri@motoriekinbeweging.nl

Dorien Kolen
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
dorien@motoriekinbeweging.nl

Femke Jansen
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
femke@motoriekinbeweging.nl

Marieke Hakkert
Medewerker Oefentherapie Cesar & Kinderoefentherapeut en SI therapeut

Contactgegevens
marieke@motoriekinbeweging.nl

Fenne Verwegen
Medewerker Oefentherapeut Cesar & Kinderoefentherapeut i.o

Contactgegevens
fenne@motoriekinbeweging.nl

Afspraak maken

Ik ga ermee akkoord dat praktijk voor Kinderoefentherapie telefonisch of via email contact met mij mag opnemen voor het maken van een afspraak.